Rreth Nesh - Shenzhen Teknologjia Co Wonderful, Ltd
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Rreth nesh

  Shenzhen  Wonderful Teknologjia Co, Ltd   është e PCB dhe PCBA profesional prodhues që nga viti 1996, e cila është e vendosur në Shenzhen. Me zhvillimin e shpejtë të biznesit, në mënyrë që të përmbushë nevojën, ne kemi themeluar një degë PCB WONDERFUL (HK) Limited përkushtuar në biznesin e huaj.

  Një shërbim stacion mund të ofrohen në kompaninë tonë:
  PCB Layout & PCB dizajn;
  Sigurimi i PCB nga 1 shtresë mbi të 28 shtresa me saktësi të lartë dhe densitet të lartë;
  PCB mblidhen. Mali komponentët në  bord PCB ;
  Sigurojë komponente PCB bazuar në burimet profesionale.

  PCBs tona mund të përdoret me mirësi në shumë fusha përfshin komunikimin, kompjutera, pajisje mjekësore, automatizimi në shtëpi produkt, produkt CCTV, elektronikës të konsumit, industrinë e automobilave, etj. Nëpërmjet shumë vite përvojë në këtë linjë, ne kemi fituar një reputacion të mirë dhe të konsiderohet si prodhues bashkëpunimit të besueshme dhe afatgjatë në shtëpi dhe jashtë vendit.

  Të gjitha prodhimet tona janë ndjekur klasën IPC dhe miratuar nga UL, RoHS dhe ISO9001. Për më tepër, sistemi ynë 3TTQC (Teknologjia e Sistemit, Sistemit Training, Sistemi i Cilësisë dhe Sistemit Customer) të mundësojë shërbime të përsosur të konsumatorëve, kapacitet të lartë, produkte të kualifikuar dhe të besueshme, në kohë të ofrimit, çmim të fabrikës për të përmbushur nevojat e konsumatorëve.

  Qëllimi ynë është që të bëhet një specialist i PCB kryesor me performancë të shquar dhe të teknologjisë në Kinë.
  Mirëpritur të na shkruani për çdo kërkesë!

  Ju lutem email wonderfulpcb@wonderfulpcb.com për më shumë informacion ose  Na kontaktoni online.
    Tel: +86-755-86229518

  Mob: +86 13902314158

  Fax: + 86-755-26073529

   


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag

  WhatsApp Online Chat !