• Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • banner1
  banner3
  40989979
  5c4e9a75

  Ne jemi fabrikë e PCB Fab + Kuvendit

  Produktet e mbuluar më shumë se 100 vende dhe rajone në produktet e botës të mbulojë më shumë se 100 vende dhe rajone në botë
  • PCB Layout Services

   PCB Layout Services

   Shërbimet e PCB Layout, 911EDA është një udhëheqës të industrisë në PCB Layout dhe PCB Design, mbështetjen e klientëve për më shumë se 17 vjet.
  • PCB Prodhim industrial Shërbimet

   PCB Prodhim industrial Shërbimet

   klientët tanë janë të kënaqur me tonë të cilësisë gjobë të produktit, shpërndarjen në kohë, çmimi të drejtë dhe të lartë të shërbimit.
  • PCB Services Kuvendit

   PCB Services Kuvendit

   Për të dhënë vlerën e vërtetë dhe komoditet për PCB klientët tanë trillim, ne ofrojmë avancuar PCB gardian shërbim kuvendit.
  • shërbimet OEM

   shërbimet OEM

   Ne kemi objekte PCB prodhimit, pajisjet PCB inspektimit kuvendit, komponentët e cilësisë pajisjet e kontrollit, dhe ekipe profesionale.

  Produkte & Sherbime

  Produktet e mbuluar më shumë se 100 vende
  • PCB+

   PCB

  • Kuvendi PCB+

   Kuvendi PCB

  • PCB Dizajn+

   PCB Dizajn

  • komponentet+

   komponentet

  për
  about01
  about02
  Rreth nesh

  Shenzhen  Wonderful Teknologjia Co, Ltd   është e PCB dhe PCBA profesional prodhues që nga viti 1996, e cila është e vendosur në Shenzhen. Me zhvillimin e shpejtë të biznesit, në mënyrë që të përmbushë nevojën, ne kemi themeluar një degë PCB WONDERFUL (HK) Limited përkushtuar në biznesin e huaj.
  Një shërbim stacion mund të ofrohen në kompaninë tonë:
  PCB Layout & PCB dizajn;
  Sigurimi i PCB nga 1 shtresë mbi të 28 shtresa me saktësi të lartë dhe densitet të lartë;
  PCB mblidhen. Mali komponentët në  bord PCB ;
  Sigurojë komponente PCB bazuar në burimet profesionale.

  • Kosto-efektiveKosto-efektive
  • me përvojëme përvojë
  • ofrimit të shpejtëofrimit të shpejtë
  • Hulumtim dhe zhvillimHulumtim dhe zhvillim
  Mëso më shumë
  • pat01
  • pat02
  • pat03
  • pat04
  • pat05

  Merrni informacion për PCB PRODHIM

  Na kontaktoni
  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag

  WhatsApp Online Chat !