Pse WonderfulPCB - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Pse WonderfulPCB

  PCB Wonderful si një prodhuesi kryesor me mbi 20 vjet eksperiencë në PCB (Printed Circuit Board) Industrisë. 

  Ne jemi te specializuar në prodhim dhe shitjen e lartë saktësi, densitet të lartë të dyfishtë të njëanshme PCB dhe PCB multilayer. 

  Prodhues të drejtpërdrejtë të çmimeve dhe shërbimet e klientit do të na sjellë fitore të fitojë marrëdhënie bashkëpunuese!

  Standardet e certifikuar të cilësisë

  With something as critical to the reliable, effective performance of your electronic components – not to mention the overall success of your manufacturing operation – as your printed circuit boards, you can’t afford to sacrifice anything when it comes to quality. when you choose WonderfulPCB as your circuit board supplier, you get a company with a decade-long track record of providing high-quality PCB solutions to global customer base. We make quality the top priority in every phase of our operation, including PCB development, manufacturing and assembly.

  Një arsye kryesore pse ne jemi një prodhues preferuar PCB për klientët në mbarë botën është besnikëria jonë për standardet e rrepta të cilësisë që aplikohen për çdo fushë të industrisë sonë. Për shembull, PCBs tona standarde të përmbushur kërkuar standardet e cilësisë IPC2, ndërsa bordet tona proto janë prodhuar për të arritur IPC1 pajtueshmërinë. Përveç kësaj, shërbimet tona kuvendit të përmbushur IPC3 kërkesat standarde. Ne jemi plotësisht në përputhje me ISO9001: 2008 sistemet e menaxhimit të cilësisë.

  Quality Garantuar me në shtëpi tonë të cilësisë Shqyrtime

  Ne kemi zbatuar një numër hapash proaktive për të verifikuar cilësinë e proceseve tona dhe produkteve. me përvojë inxhinieri kontrollon tona ekipit çdo projektimit PCB para fillimit të fazës së prodhimit / montimit për të siguruar se nuk ka difekte e natyrshme dhe se dizajni i plotëson specifikimet e saktë e konsumatorit. Ne kemi marrë hapin shtesë të kryerjes së një dizajn për prodhimin e (DML) provë pa pagesë shtesë. Ne gjithashtu kemi një kontroll të cilësisë departament të plotë në stafin për të kryer inspektime të plota dhe të testimit para se të anijeve produktin përfunduar në objektin tuaj, duke përfshirë Test elektrike, Automated Optical Inspektimit (AOI), Inspektimi Automated X-ray (AXI), etj Ju mund të keni besimi i plotë në cilësinë e PCB tuaj dhe të performancës.

  Kurseni kohë dhe të jetë më efikas

  Ne ofrojmë shërbime të plota të Kuvendit Gardian PCB, të cilat përfshijnë trillim PCB, prokurimit komponent, dhe kuvendit PCB. Shërbimi ynë one-stop mohon nevojën për ju për të menaxhuar disa furnizuesve të gjithë afatet kohore të ndryshme, duke rritur efikasitetin dhe efektivitetin e kostos. Si një kompani të mesme, ne jemi plotësisht të përgjegjshëm për nevojat e klientëve tanë dhe mund të sigurojë një shërbim në kohë dhe të personalizuar që firmat më të mëdha nuk mund të matem. Shkalla jonë shembullore kënaqësinë e klientit është një testament për aftësinë tonë për të bërë përshtypje.

  çmimet të përballueshme dhe konkurruese

  Nëse jeni duke kërkuar për një PCB ose disa mijëra PCB, ju do të merrni shërbime më të mira të mundshme të PCB vlerë prej nesh.

  Shërbimi i shkëlqyer klientit

  Ne duam të ofrojmë më të lartë të shërbimeve me vlerë të PCB dhe përvojën e madhe tregtare ishte në një çmim të favorshëm. Ne merren me mijëra numra pjesërisht në baza vjetore dhe gjatë 20 viteve tona të funksionimit deri më sot, ne kemi mësuar se si për të shërbyer klientëve tanë dhe si për t'i shërbyer mirë atyre. Këto janë vetëm disa nga gjërat e klientëve tanë, si për ne:

   

  • • Instant internet cituar, porositjen dhe reordering karakteristika
  • • Cilësia e garantuar shërbime
  • • çmimeve konkurruese & NO min sasisë së rendit nevojshme
  • • 99% + norma kënaqësinë e konsumatorit
  • • Ekipi NJOHURI mbështetje në dispozicion përmes telefonit dhe e-mail
  • • check Pa DML nga inxhinier profesional
  • • Testi Funksioni në bazë të kërkesave specifike të klientit
  • • Asnjë pagesë shtesë përpunim mekanik për reorders PCB

   

  Ju lutem email  wonderfulpcb@wonderfulpcb.com  për më shumë informacion ose të  na kontaktoni   në internet
    Tel: +86-755-86227455

            Fax: + 86-755-26073529

  Website: https://www.wonderfulpcb.com

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Truck

  WhatsApp Online Chat !