Quick Kthejeni PCB - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Quick Kthejeni PCB

  Quick Kthejeni PCB

  未 标题 -2_ 副本 .png

  Wonderful  PCB siguron të shpejtë nga ana PCB prototip dhe Express PCB dhe shërbime të lidhura.

  Ne kemi një PCB Allegro Fabrika për të garantuar shpërndarjen në kohë të PCB klientit. Ne kupton treg kërkuar

  dhe nevoja për marrjen e Printed Circuit Boards shpejtë për të përmbushur orarin tuaj, për aq kohë sa angazhimet që kemi bërë me siguri do të dorëzohet në kohë.

  Ne ofrojmë PCB të shpejta dorëzimit Kthehet PCB janë si më poshtë:

  11.jpg

  Këto janë përdorur vetëm kur ne prodhojmë, pa përfshirë kohën e nevojshme për shpërndarjen. Në vende dhe rajone të ndryshme,

  Kohë për dorëzim është e ndryshme, ju lutemi të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjen sa më shpejt në lidhje me kohën e dorëzimit.

   

  Di më shumë shtresa të shpejtë nga ana çojë kohë, ju lutem dërgoni një email tek ne, email jonë është e shitjes @ Wonderful com ose kontaktoni në internet!

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Flag


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the House

  WhatsApp Online Chat !