Shërbime PCB - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • PCB Services

   

  PCB Prodhim

   

  QQ 图片 20170607114048.jpg

   

  Wonderful  është një PCB profesional Prodhuesi. Ne jo vetëm ju japin me të klasit botëror PCB, por gjithashtu t'ju ofrojë me inxhinieri profesional PCB

  mbeshtetje teknike. PCB Inxhinieri departamenti ynë Mbështetje të fitojë një reputacion të mirë për ne, që ka qenë gjithmonë krenaria jonë.
  Me Wonderful 's fortë PCB Mbështetje inxhinieri, ne mund të sigurojë ndihmë me llogaritjet rezistencë e plotë, si dhe zgjidhje unike për kompleksin

  Çështjet e projektimit.
  Panelization ose Array Bordi Configuration kusht 1/4 mil komplot rezolutë

  Mbi 200 Projektimi për prodhimin e kontrollon aftësinë dosjen e plotë redaktimi aftësive

   

  PCB capability.jpg

   

  canshu.jpg pcb

   

   gongchang.jpg

   

  shebei.jpg pcb

   

   

  product.jpg pcb

  123.jpg

   

  sample.jpg pcb

  Compatible me të gjitha software projektimit të përbashkët PCB:

  (AutoCAD, Cam350, PROTEL 99SE, Altium Designer, jastek, Odb +. (TGZ), Eagle, Express PCB, Sprint faqosje ETJ Nevoja për të dërguar data

  të paraqesë përsëri për të konfirmuar)
  Software Tools:

  CAM / pads Gerber Mentor 2007
  Valor Genesis 2000
  avancuar CAM CAM teknologjitë 350.
  Lavanier View 2001
  Mania Silver Writer 8820 Photoplotter
  Carnfeldt GL 361 Film processor
  Gerber Cresent 30 Photoplotters
  Kodak Kodamatic 66s Processor


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart

  WhatsApp Online Chat !