PCB Kuvendi Service - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • PCB Shërbimi Kuvendi

  Kuvendi PCB

   

  pcb-assembly-service

   

  Wonderful  qarqeve është një zgjidhje e one-stop për të gjitha shërbimet e bordit qark kështu që ne shpesh ngulitur me procesin e prodhimit PCB

  nga PCB të kuvendit. Nëpërmjet rrjetit tonë të fortë e kuvendit qark dhe prodhimit të partnerëve të mirë-provuar, ne mund të japin

  aftësitë më të avancuara dhe gati të pakufizuara për prototip ose prodhimit aplikimin tuaj PCB.

  Shpëtuar veten probleme që vjen me procesin e prokurimit dhe që kanë të bëjnë me komponente të shumta shitësit.

  Ekspertët tanë do të gjeni pjesët më të mira për produktin përfundimtar.

  Ne ofrojmë shërbime e mëposhtme kuvendit PCB:

  - Quick-ana prototip kuvendi
  - Turn-kyç asamble
  - pjesshme kuvendit të kthehet-kyç
  - Kuvendi ngarkesë
  - RoHS përputhje asamble pa plumb
  - Non-RoHS kuvendi

   

  Aftësia Kuvendi PCB

  6363262319669221792531419

   

  Mirëpritur të na japin letra e materialit (BOM) Lista dhe fotografi Gerber për kuotim.

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart

  WhatsApp Online Chat !