Shërbimi i përshpejtuar - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Shërbimi i përshpejtuar

  Shërbimi i përshpejtuar

  Zhvillimi i teknologjive të prodhimit dhe evoluimin e procesit të fabrikimit PCB lejojë prodhuesit PCB për të shtypur PCB porosi të hartuar dhe për të ofruar për klientët brenda disa ditësh.

  Standard PCB koha Lead

  Këtu në PCB Wonderful, koha çojë referohet kohës ne kemi nevojë për të shtypur bordet qark trillim. Ajo llogaritet nga ditët e dytë të punës e ndjekur nga urdhër pranimin tuaj të pagesave dhe konfirmim file. Ju lutem vini re se kjo nuk përfshin pushime apo fundjavë.

  Në përgjithësi, koha jonë të çojë varet nga kompleksiteti dizajnit tuaj qarkor dhe kërkesat tuaja me porosi. Ne jemi të aftë për prototip bordet me 3-7 ditë. Sa për prodhimin e standarde PCB, ne ofrojmë 3 opsione kohë të çojë. Ju lutem referojuni tabelës së mëposhtme për informacion të detajuar. Ju mund të zgjidhni kohën tuaj të dëshiruar të çojë, kur duke cituar online, ne do të llogaritur koston PCB bazuar në kohën tuaj të kërkuara të çojë në përputhje me rrethanat.

  5121488870968

  PCB Shërbim të përshpejtuar

  Duke marrë parasysh disa projekte kërkojnë një orar shumë më e shkurtër, sidomos kur keni shpenzuar shumë kohë në fazën e projektimit PCB ose inxhinieri dhe kanë nevojë për të kapur deri me prodhimin, ne ofrojmë PCB Shërbim të përshpejtuar për t'ju ndihmuar të përmbushur afatin. Ne jemi në gjendje për të shtypur bordet tuaja PCB me të njëjtën cilësi të lartë si ne premtuar në Standard ynë PCBs Services fillon nga 2 ditë. pagesë shtesë do të ndodhi për të përshpejtuar urdhërat tuaj PCB.

  Kërkojnë një urdhër urgjent PCB? Ndjehen të lirë për të diskutuar kërkesat tuaja me ne në  wonderful@wonderfulpcb.com .

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Plane


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Cup

  WhatsApp Online Chat !