• Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Customized alumini me cilësi të lartë të udhëhequr bordit PCB

  • Brand Name: Customized
  • Sasia Min.urdhër: No
  • Furnizimi Aftësia: 30 ~ 50 mijë ㎡ / Muaj
  • Port: Shenzhen
  • Shërbimit: EMS / OEM / ODM
  • Kushtet e pagesës: T / T, Paypal, WU etj
  • Shtresa 1
  • Materiali bazë: Alumini
  • Trashësia bakrit: 1oz
  • Trashësia Board: 1.6mm
  • Lidhës Mask Ngjyra: bardhë (mund të personalizohet)
  • Silkscreen Color: Black (mund të personalizohet)
  • Mbarimi Sipërfaqja: OSP
  • Test Way: 100% E-Test
  • Standard: IPC-Class2 / Class 3

   Detail Product

   Produkt Tags

    

   kapaciteti ynë i prodhimit

   PCB Item Prodhimi Kapaciteti
      Tipi i produktit    Al veshur PCB 1 shtresë ~ 2 shtresë
      Madhësia maksimale Panel    20 "* 24" (1170mm * 600mm)
      Trashësia bakrit    0.5oz, 1oz, 2oz, 3oz dhe 4 oz
      Trashësie dielektrike (të substratit)    0.4mm, 0.6mm, 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm dhe 3.2mm
      Board përfunduar Trashësia    0.4mm 4.0mm To
      Toleranca Trashësia    +/- 10%
      Machining alumini    Drilling, përgjimin, mulliri, Routing, Die-Punching, break-off tab në dispozicion
      Min. Madhësia Finish vrimë    0.25mm
      tension Max.working    2.5kVDC (0.075mm dielektrike) 3.75kVDC (0.15mm dielektrike)
      Min.Track Gjerësia    0.2mm (8mils)
      hendeku Min.Track    0.2mm (8mils)
      Min. SMD pad katran    0.2mm (8mils)
      Sipërfaqja e mbarimit    Hasl, hasl Leadfree, Zhytje ari, ari Flash, OSP
      ngjyra Soldermask    Bardhë, e zezë, të tjerët Available
      ngjyra Legend    Black, White, të tjerët Available
      Etest    PO
      RohsL    PO
      Referenca standard    IPC-A-Class 600g 2
      vrima të veçanta    Spot përballet, vrima Cup
      Data Input    Data Input

    

   High bazë të cilësisë alumini udhëhequr bordit PCB me fund hasl në Shenzhen

   QQ 截图 20180612135722QQ 截图 20180612135731

   Shërbimet OEM / ODM / EMS për PCBA:

   • PCBA, PCB Bordi kuvendi: SMT & PTH & BGA
   • PCBA dhe mbyllje të projektimit
   • Përbërësit ndihmuese dhe blerjes
   • prototyping shpejtë
   • derdhur plastike injeksion
   • fletë metalike vulosje
   • kuvendin e fundit
   • Test: AOI, In-Circuit Test (TIK), Test Funksional (FCT)
   • pastrimin Custom për material import dhe eksport të produktit

   Capability - SMT

   • Linja 9 (5 Yamaha, 4KME)
   • Kapaciteti 52 milionë Vendosjet në muaj
   • Max Bordi Size 457 * 356mm. (18 "X14")
   • Min Komponenti Madhësia 0201-54 sq.mm. (0,084 sq.inch), lidhës i gjatë, CSP, BGA, QFP
   • Speed ​​0.15 sec / chip, 0.7 sec / QFP

   Capability - PTH

   • Lines 2
   • Bordi Max gjerësi 400 mm
   • Lloji valë dyfishtë
   • Statusi PBS Lead-free line mbështetje
   • Max temp 399 gradë C
   • Spray fluksit add-on
   • Para-ngrohje 3

   Tipi i produktit

    

    

    

   Customized alumini me cilësi të lartë të udhëhequr nga prodhues PCB bordit në Shenzhen


   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Cup

   Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Truck

   WhatsApp Online Chat !