Përbërësit Prokurimit - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Përbërësit Prokurimit

  componets Prokurimit

   

  Wonderful  siguruar shërbimin e komponentëve të prokurimit.

  Na dërgoni faturën e materialeve (BOM), ne mund të blejnë për tuaj me çmim konkurrues në kohë të shkurtër.

  1. Dërgoni listat tuaja me Excel, CSV ose format txt, excel është më e mirë
  2. numra Add pjesë të BOM-in ekzistues të fluturojnë si ndryshimet dalë
  3. Levave bibliotekën tonë të numrave të vlefshme pjesërisht për pastrim dhe vërtetoni artikuj në BOM tuaj
  4 . Shih kostot në kohë reale dhe kohë të çojë për të gjithë listën tuaj
  5. urdhra vend me lehtësi dhe në mënyrë të përsëritur si nevojat tuaja të prodhimit kërkojnë
  6. keni arritur BOM me ndryshimet si ju shkoni për të mbajtur ata tanishme

  Dërgo Bom tuaj, mbështetjen e klientëve FASTLINE do të trajtojë atë për ju.

  Si blerës, ju doni të gjeni një komponentët e prodhuesit elektronike dhe furnizuesit. Pse Wonderful  ?

  Wonderful  është një ekip me përvojë për të trajtuar të gjitha urdhërat jashtë shtetit për prototip PCB, cilësi PCB mëdha, dhe punën e Kuvendit.

  Ne lidhje me çdo kërkesë e produktit të ri apo teknologji të re si një sfidë të përmirësimit tonë.

  Ne nuk kemi asnjë moq, urdhrave të vogla protype janë pranuar.

  Përparësitë tona si më poshtë:

  1) Ndihmuese Full Set Component

  Ne blerjen komponente - elektronike, mekanike dhe të fabrikuara - nga furnizuesit e gjithë bota që i përshtaten tuaj
  të projektit dhe me kosto objektivat.

  gjurmueshmërinë e plotë është një prej shumë opsione që ne ofrojmë

  2) Furnizimi në magazinë pa moq

  Qarqet FASTLINE mund të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme nga grumbull të vogël për sasi të mëdha, Ne nuk kemi asnjë moq.

  Çdo sasi është i mirëpritur.

  3) recomendation zëvendësuese

  Ne jemi me të vërtetë mirë në përgjigje të ndryshimit inxhinierik:
  përgjigje të shpejtë dhe të sigurt për ndryshimin komponent, përditësimet produkt apo mungesës komponenti.

  Për t'ju ndihmuar të shkurtuar shpenzimet, ne jemi gjithashtu të mirë në ju rekomandojmë cilësi të lartë, komponentëve të njëjtin funksion të bëra në Kinë.

  Zgjidhje për menaxhimin e komponentit.

  4) Afatgjatë Stock Parts Supply

  Ne gjithashtu të mbajë një gamë të gjerë të komponentëve 'të zakonshme' elektronike në magazinë; lagështi pajisje të ndjeshme

  janë mbajtur në përputhje me prodhues - ose çështja tuaj të lirë - rekomandime, duke përfshirë piqem dhe vakum

  nënshkrimin, apo vënë në një nga dyqanet tona thatë për të siguruar jetën e tyre shelfin është ruajtur.

  5) One Stop Convenice

  Ne mund t'ju ofrojë one stop convenice me prodhimin e PCB, komponentet prokurimin, Kuvendi PCB

  Shpërndarjen në kohë gjithmonë.

  Welcome to inquiry us , please send email to wonderful@Wonderfulpcb.com !

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the House

  WhatsApp Online Chat !