Pajisje e Kuvendit - Shenzhen Wonderful Teknologjia Co, Ltd
Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Pajisje e kuvendit

  Me cilësi të lartë trillim PCB dhe kuvendit shërbime nga PCB Wonderful rrjedhin nga të dy standardet rigoroze të prodhimit PCB, rregulloret në procesin e prodhimit dhe saktësi të lartë e qark pajisjeve bordet e kuvendit. Procesi ynë PCB kuvendit përputhet me kërkesat e prodhimit të IPC-610D, JSTD-020C, JSTD-005 dhe JSTD22-B117. Tabela e mëposhtme tregon disa nga pajisjet tona PCBA me modele dhe veçoritë e tyre:

  Pajisje Funksioni model Features
  Lidhës paste shtypjen G5 Accuracy: ±0.025mm
  Max. Shpejtësia: 150mm / sec
  PCB max. Zona: 400 * 310mm
  trashësi PCB: 0.2-6mm
  Sipërfaqe mali vendosje SM421 Accuracy: ±0.03mm
  Speed: 0.17sec / pc
  PCB max. Zona: 600 * 400mm
  komponent Available: 0201 chip të 35 * 35mm
  reflow NS800II Burimi Azoti: jashtëm
  max PCB. Madhësia: 400mm
  Temperature accuracy: ±4°C
  Zona: 8
  Lead lirë të pajtueshme
  AOI ALD515 Accuracy: ±0.0024mm
  Speed: 5in² /sec (60FOV/sec)
  PCB max. Zona: 400 * 330mm
  komponent Available: 0201 chip dhe katran gjobë
  V-prerje 400 Accuracy: ±0.25mm
  max PCB. Madhësia: 400mm
  pastrim FR-1054 PCB max. Zona: 400 * 300mm
  Rreze-X inspektimi VIEW X2000 BGA void
  solderability mbrojtur brendshme
  BGA Rework ZM-R6810 Burimi Azoti: NA
  PCB max. Madhësia: 350mm
  Temperature accuracy: ±1°C
  Lead lirë të pajtueshme
  Vala lidhës GSD-WD300T Burimi Azoti: jashtëm
  max PCB. Madhësia: 400mm
  Temperature accuracy: ±1°C
  Lead lirë të pajtueshme

  Për shkak të këtyre pajisjeve shtet-e-artit-kuvendit dhe certifikatat e ISO 9001: 2008, UL dhe RoHS, PCB mrekullueshme është dhe do të jetë më i aftë për të prodhuar produkte të cilësisë së lartë PCB dhe shërbimeve të kuvendit. Ne jemi te specializuar në ofrimin e RoHS përputhje asamble pa plumb, jo-RoHS asamble tek veshja conformal, nga kuvendit prototip të kuvendit të ulët të vëllimit, nga kuvendi hidhen në kuvendin e plotë gardian, plotësimin e nevojave të konsumatorëve të shumta 'kuvendit PCB. Ndjehen të lirë për të kontrolluar aftësitë tona bordet qark porosi kuvendit para se të dërgonte mbi projektin tuaj për kuotim të lirë.

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Tree


  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car

  WhatsApp Online Chat !