Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • 4L + 2L Flex & bord ngurtë

  • Brand Name: Customized
  • Sasia Min.urdhër: No
  • Furnizimi Aftësia: 30 ~ 50 mijë ㎡ / Muaj
  • Port: Shenzhen
  • Shërbimit: EMS / OEM / ODM
  • Kushtet e pagesës: T / T, Paypal, WU etj
  • Shtresa e: 2
  • Materiali bazë: Polyimide
  • Trashësia bakrit: 1oz
  • Trashësia Board: 0.15mm
  • Lidhës Mask Color: White
  • Silkscreen Ngjyra: film mbuluar Yellow
  • Mbarimi Sipërfaqja: Zhytje Gold
  • Test Way: 100% E-Test
  • Standard: IPC-Class2 / Class 3

   Detail Product

   Produkt Tags

   Ngjashme Services, të tilla si: fabrikimit fleksibël PCB, PCB fleksibile, Finger Gold qark fleksibile etj

   1.Detail Flex / ngurtë-përkul PCB Prodhim Kapacitetet:

   Jo. artikull Përshkrim
   1 Avokat Flex bordit: 1-6Layers
   Board Flex-ngurtë: 2-8Layers
   2 material CCL, PI, PET, PEN, FR-4
   3 Trashësia final Flex bordi: 0,002 ", - 0,1" (0.05-2.5mm)
   bordi Flex-ngurtë: 0,0024 ", - 0,16" (0.06-4.0mm)
   4 Trajtim sipërfaqësor Lead-free: ENG Gold; OSP, Zhytje argjendi, Zhytje Tin
   5 Min Trace Brendshme: 0.5oz: 4 / 4mil jashtme 1 / 3oz-0.5oz: 4 / 4mil
   6 Min Gjerësia / Pastrimi 1oz: 5 / 5mil 1oz: 5 / 5mil
   2oz: 5 / 7mil 2oz: 5 / 7mil
   7 Min vrima Unaza Brendshme: 0.5oz: 4mil jashtme: 1 / 3oz-0.5oz: 4mil
   1oz: 5 / 5mil 1oz: 5 / 5mil
   2oz: 5 / 7mil 2oz: 5 / 7mil
   8 Trashësia bakrit 1 / 3oz - 2oz
   9 Max / Min izolim Trashësia 2mil / 0.5mil (50μm / 12.7μm)
   10 Min Hole Size dhe Toleranca Min vrimë: 8mil
   Toleranca: PTH 3mil ±, NPTH ± 2mil
   11 Min Slot 24mil x 35mil (0.6 x 0.9mm)
   12 Lidhës Mask Alignment Toleranca ± 3mil
   13 Silkscreen Alignment Toleranca ± 6mil
   14 Silkscreen Line Width 5mil
   15 Gold Plating Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-5μ"
   16 Zhytje nikel / Gold Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-5μ"
   17 Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-5μ" Silver: 6μ "- 12μ
   18 OSP Film: 8μ "- 20μ"
   19 Test Voltage Testimi instalime: 50-300V
   20 Toleranca profilin e Punch Myk saktë: ± 2mil
   myk Rregullt: ± 4mil
   thikë myk: ± 8mil
   Hand-Cut: ± 15mil

   2.Delivery Koha:
   PCB fleksibël: 5-7 ditë pune,
   ngurtë-përkul PCB: 8-15 ditë pune.

   3.Package: paketim Inner vakum, Outer standarde paketim kuti kartoni.

   4.Shipping:
   A: Nga DHL, UPS, FedEx, TNT etj
   B: Nga deti për sasi masive, sipas kërkesës së klientit.

   5.Nëse nevojë citat për projektet tuaja PCB, pls japë vijim info:
   A: Quote sasi,
   B: fotografi Gerber në 274-x format,
   C: Kërkesa teknike ose parametrat (material, shtresa, trashësi bakri,
   trashësi bordi, duke përfunduar sipërfaqe, lidhës maskë / color silkscreen ...)


   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Plane

   Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Cup

   WhatsApp Online Chat !