Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 (755) 86229518
 • wonderful@wonderfulpcb.com

  Na dërgoni me email
 • Rogers 4003 PCB circuit board

  • Brand Name: Customized
  • Sasia Min.urdhër: No
  • Furnizimi Aftësia: 30 ~ 50 mijë ㎡ / Muaj
  • Port: Shenzhen
  • Shërbimit: EMS / OEM / ODM
  • Kushtet e pagesës: T / T, Paypal, WU etj
  • Shtresa e: 2
  • Materiali bazë: polyimide
  • Trashësia bakrit: 0.5oz
  • Trashësia Board: 0.25mm
  • Lidhës Mask Color: Black film mbuluar
  • Silkscreen Color: White
  • Mbarimi Sipërfaqja: OSP
  • Test Way: 100% Test
  • Standard: IPC-Class2 / Class 3

  Dërgo Hetim

   

   Detail Product

   Produkt Tags

   Kjo LED PCB Board është një PCB Flexible Manufacturing Black LED Light Bar Për tren, e përdorur për ndriçim të prodhimit, një LED PCB Circuit Board me Mbarimi OSP Sipërfaqja është një shtresë në mes të një komponent dhe një të drejtuar bordit të zhveshur qark PCB, KingSong Tehnology si një LED profesional Prodhuesi PCB nuk janë vetëm të ofrojë Furnizuesit Led strip PCB, por edhe fleksibile PCB për Led ose Led strip fleksibile PCB, etj

   1.Detail Flex / ngurtë-përkul PCB Prodhim Kapacitetet:

   Jo. artikull Përshkrim
   1 Avokat Flex bordit: 1-6Layers
   Board Flex-ngurtë: 2-8Layers
   2 material CCL, PI, PET, PEN, FR-4
   3 Trashësia final Flex bordi: 0,002 ", - 0,1" (0.05-2.5mm)
   bordi Flex-ngurtë: 0,0024 ", - 0,16" (0.06-4.0mm)
   4 Trajtim sipërfaqësor Lead-free: ENG Gold; OSP, Zhytje argjendi, Zhytje Tin
   5 Min Trace Brendshme: 0.5oz: 4 / 4mil jashtme 1 / 3oz-0.5oz: 4 / 4mil
   6 Min Gjerësia / Pastrimi 1oz: 5 / 5mil 1oz: 5 / 5mil
   2oz: 5 / 7mil 2oz: 5 / 7mil
   7 Min vrima Unaza Brendshme: 0.5oz: 4mil jashtme: 1 / 3oz-0.5oz: 4mil
   1oz: 5 / 5mil 1oz: 5 / 5mil
   2oz: 5 / 7mil 2oz: 5 / 7mil
   8 Trashësia bakrit 1 / 3oz - 2oz
   9 Max / Min izolim Trashësia 2mil / 0.5mil (50μm / 12.7μm)
   10 Min Hole Size dhe Toleranca Min vrimë: 8mil
   Toleranca: PTH 3mil ±, NPTH ± 2mil
   11 Min Slot 24mil x 35mil (0.6 x 0.9mm)
   12 Lidhës Mask Alignment Toleranca ± 3mil
   13 Silkscreen Alignment Toleranca ± 6mil
   14 Silkscreen Line Width 5mil
   15 Gold Plating Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-4μ"
   16 Zhytje nikel / Gold Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-5μ"
   17 Nickel: 100μ "- 200μ" Gold: 1μ "-5μ" Silver: 6μ "- 12μ
   18 OSP Film: 8μ "- 20μ"
   19 Test Voltage Testimi instalime: 50-300V
   20 Toleranca profilin e Punch Myk saktë: ± 2mil
   myk Rregullt: ± 4mil
   thikë myk: ± 8mil
   Hand-Cut: ± 15mil

   2.Delivery Koha:
   PCB fleksibël: 5-9 ditë pune,
   ngurtë-përkul PCB: 10-20 ditë pune.

   3.Package: paketim Inner vakum, Outer standarde paketim kuti kartoni.

   4.Shipping:
   A: Nga DHL, UPS, FedEx, TNT etj
   B: Nga deti për sasi masive, sipas kërkesës së klientit.

   5.Nëse nevojë citat për projektet tuaja PCB, pls japë vijim info:
   A: Quote sasi,
   B: fotografi Gerber në 274-x format,
   C: Kërkesa teknike ose parametrat (material, shtresa, trashësi bakri,
   trashësi bordi, duke përfunduar sipërfaqe, lidhës maskë / color silkscreen ...)


   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Tree

   Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
   INQUIRY NOW
   • * CAPTCHA: Please select the Cup

   WhatsApp Online Chat !